Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası

Escape Room: Tournament of Champions, kendilerini ölümcül bir labirentin içerisinde hapsedilmiş bir şekilde bulan altı kişinin hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

Altı kişi istekleri dışında kendilerini yeni bir ölümcül labirentin içinde kilitli bulurlar. Hayatta kalmak için yavaş yavaş ortak noktalarını keşfetmeye başlarlar…ve hepsinin daha önce bu ölümcül labirent oyununu oynadıkları ortaya çıkar.

Altılı kendi isteklerine karşı çıktılar ve kendilerini yeni bir ölümcül labirentte kapana kısılmış buldular. Hayatta kalmak için yavaş yavaş ortak noktalarını keşfetmeye başladılar… ve sonra hepsinin daha önce bu ölümcül labirent oyununu oynadıkları ortaya çıktı.Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası izle ve analiz et.

Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası (özgün ad: Escape Room: Tournament of Champions), Adam Robitel tarafından yönetilen ve Will Honley, Maria Melnik, Daniel Tuch ve Oren Uziel tarafından yazılan 2021 Amerikan psikolojik korku filmidir. 2019’daki Escape Room’un devamı niteliğindeki filmde Taylor Russell ve Logan Miller, yeni oyuncular Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel ve Carlito Olivero ile birlikte ilk filmdeki rollerini yeniden canlandırıyor.Ölümcül labirent:netflix veya blutv üzerinden izle, canlı izlemek isterseniz bu platformlara bakmanız gerekiyor. Youtube veya baska platformlarda da bunu bulmakk mümkün.

Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası, COVID-19 pandemisi nedeniyle birkaç gecikmenin ardından Sony Pictures Releasing tarafından Avustralya’da 1 Temmuz 2021’de ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 16 Temmuz’da sinemalarda yayınlandı. Film 32.1 milyon dolar hasılat elde etti ve eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, bu eleştirmenler ayrıntılı bulmacaları öven, ancak filmin selefine göre gelişme göstermediğini belirtti.

powered by Auto Youtube Summarize

Be the first to review “Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There are no reviews yet.

Top 5 List